سوالات متداول

هزینه خدمات

هزینه سفارشات را چگونه پرداخت کنیم؟

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ، مشاوران ما با شما تماس گرفته و بهترین ها را برای توسعه کسب و کارتان به شما پیشنهاد می دهند، شما می توانید به صورت غیر حضوری قرارداد خود را تحویل بگیرید و یا به صورت حضوری به آدرس ما مراجعه کرده و عقد قرارداد را انجام دهید.

سفارش من در چه مدت تحویل داده خواهد شد؟

با توجه به نوع قرارداد تحویل پروژه ها متغیر میباشد اما با تلاش پرسنل آژانس طراحی و توسعه آوینا، سفارش شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل میگردد.

آیا میتوانم سفارش را کنسل کنم؟

خدماتی که شامل خرید پیش نیاز می باشند، غیر قابل انصراف می باشند.
مثال:
برای ثبت سفارش وب سایت نیاز به خرید هاست و دامنه می باشد که پس از خرید این پیش نیاز ها بر اساس قوانین، امکان بازگشت مبلغ از سوی ارائه دهندگان خدمات وجود ندارد.

از کجا می توانم قرارداد خود را دریافت کنم؟

در صورت قرارداد حضوری، نسخه دوم در همان لحظه به شما تحویل میگردد و درصورت سفارش از راه دور و به صو.رت غیر حضوری، نسخه PDF برای شما از طریق ایمیل ارسال می شود.

آیا سفارشات دارای تخفیف هستند؟

پس از عقد اولین قرار داد با آژانس طراحی و توسعه آوینا، تخفیف های سایر خدمات برای شما ارسال می گردد و همچنین شما می توانید با عضویت در خبرنامه آژانس طراحی و توسعه آوینا از کلیه تخفیف ها مطلع شوید. این تخفیف ها شامل همه مشتریان عزیز می باشد.

بعد از سفارش دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟

پس از عقد قرارداد و پرداخت بخش اول مبلغ سفارش، پروژه شما در دپارتمان مربوطه شروع به انجام می گردد.

اطلاعات عمومی و پرداخت ها

چگونه مبلغ سفارش خود را پرداخت کنم؟

در قرارداد های حضوری می توانید از طریق دستگاه POS اقدام به پرداخت نمایید و در قرارداد های غیر حضوری میتوانید مبلغ را از طریق لینک های ارسالی که از طریق پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می گردد به صورت آنلاین با کلیه کارت های عضو شتاب اقدام به پرداخت نمایید.

 

آیا کشور دریافت کننده سفارش می تواند متفاوت از کشور سفارش دهنده باشد؟

آژانس طراحی و توسعه آوینا تلاش می کند تا امکان دریافت سفارش و همچنین تحویل سفارشات را به صورت بین المللی در اسرع وقت آماده تحویل نماید.

آیا همان سفارشی را که در تصویر می بینم دریافت می کنم؟

بله! تمامی پرسنل آژانس طراحی و توسعه آوینا با تاکید بر تضمین کیفیت، سفارش شما را انجام می دهند و همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت می توانید درخواست تغییر را به ما اطلاع دهید.

کدام مرورگر برای استفاده از سایت بهتر است؟

وب سایت آوینا به صورت واکنشگرا طراحی شده و قابل استفاده در تمامی مرورگر هایی که قادر به نمایش CSS5 و HTML3 باشند، قابل نمایش می باشد.